ایا امام حسین به خاطر یک عشقبازی زن کشته شد؟؟؟؟؟

جمعه 18 آذر 1390 02:16 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی
یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ  الصف 8

مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند و حال آنكه خدا گر چه كافران را ناخوش افتد نور خود را كامل خواهد گردانید  الصف (۸)

 


سلام به تمام دوستان. حتما" شنیدید که بعد از کشتن امام سوم، اجساد مطهر حسین(ع) و یارانشو روی خاک رها کردند و جنازه های کشتگان خود را به خاک سپردند و حتی وقتی اجساد دفن شدند هم به دستور خلفای جور قبرهای آن امام و یارانش را شخم زدند و بر آنها آب جاری کردند. چه گریه ها که شیعیان بر سر این مسئله نمیکنند.

اما خبر ندارید که امروز دشمن که هر دم با تهمتی و اهانتی بر ضد مکتب حسین، تبلیغات میکنند و عملا" همان شخم زدن را بار دیگر از سر گرفته اند اما اینبار نه بر سر قبر حسین(ع) بلکه در ذهن جوانان.  گاهی میگویند حسین بخواطر جاه طلبی کشته شد و گاهی میگویند ... .  امروز دشمن سعی در تحریف واقعه عاشورا و ساختن داستان های جدید (تحریف سلاح خاخام های یهود)دارد  تا با آن بتواند بلکه شاید یک هزارم درصد حقیقت مطلق خدا  را محو نماید (لعنت بر ابلیس جان بر گلو آمده ) به عنوان مثال در یکی از داستان ها شمر را یک قهرمان خوانده بود و از قتل حسین(ع) ابراز خشنودی نموده بود. اکنون و با خواندن این مقاله بهتر معنای جملات زیارت عاشورا را درک خواهیم کرد.
منبع:http://j-softwar.mihanblog.com/

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 22 دی 1390 02:21 بعد از ظهر

مصاف پورتال:سفارت آمریکا در تهران را در حمایت از انگلیس ببندید!

یکشنبه 13 آذر 1390 07:28 بعد از ظهر

نویسنده : محمد اسماعیلی
کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در اشتباهی قابل توجه تصریح کرد: اگر من جای اوباما بودم، در حمایت از دولت انگلیس سفارت آمریکا در تهران را می‌بستم.


به ادامه بروید


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نگاهی به جذابیت های فیلم های غربی

سه شنبه 8 آذر 1390 03:03 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی

http://www.598.ir/files/fa/news/1390/9/6/7064_738.jpg

آیا خشونت و هیجان و سکس و کمدی که چهار عامل اصلی جذابیت در فیلم های غربی اند، در فیلم سازی دینی نیز می بایست مورد استفاده قرار گیرند؟ برخی معتقداند که نه، برخی می گویند آری و برخی دیگر استفاده ی کنترل شده را تجویز می کنند. اما در گفتگوی زیر، دیدگاه چهارمی ارائه می شود. همچنین به این سوال که آیا چیزی به نام "عوامل جذابیت ایمانی فیلم" هم وجود دارند، پاسخ داده می شود...

ادامه مطلب را کلیک کنید


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -همکاری با این وبلاگ
* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات