کار عجیب !!

سه شنبه 23 اسفند 1390 10:54 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی
سایت "جرس" پایگاه اینترنتی وابسته به جنبش موسوم به سبز، یکشنبه 4مارس (14اسفند) نوشت: «آقای خاتمی هرگونه فشار پیدا و پنهان، معامله و پیغام را تکذیب کرد و در مقابل این پرسش که بر روی برگه رأیش چه نوشته است؟ گفت: جمهوری اسلامی.»
بر پایه این گزارش ...
به ادامه برویددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بیانات رهبر معظم در مورد اهمیت انتخابات

جمعه 12 اسفند 1390 11:43 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی
حضور رهبر معظم انقلاب پای صندوق رأی در اولین دقایق رأی‌گیری؛
سخنان مقام معظم رهبری :
انتخابات یک حق و تکلیف است/ اول وقت در سر صندوق ها حاضر شوید و (در تهران) به هر ۳۰ نفر رای دهید، با قصد خالص و حجت بین خود و خدا ...http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/12/12/13901212000011_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت‌آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در هنگام رأی دادن برای نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه چه توصیه‌ای برای ملت ایران در انتخابات 12اسفند دارید، ضمن اشاره به نقش و تاثیر خبرنگاران در انتخابات، اظهار داشتند: توصیه من توصیه همیشگی‌ است. معتقدم این یک وظیفه برای ما هست، همچنان‌که یک حقی است متعلق به ما. ما باید از این حقمان استفاده کنیم و این وظیفه را انجام دهیم، همچنین معتقد هستم که این کار مثل نماز هر چه به اول وقت نزدیکتر باشد فضیلتش بیشتر است، نه اینکه بخواهم بگویم شرعاً مانند نماز است، بلکه بر حسب نگاه عقلایی اگر انسان اول روز جمعه این کار را انجام دهد فکرش آسوده است که وظیفه را انجام داده است و بعد به سراغ کارهای دیگرش می‌رود، برخلاف اینکه این کار را آخر وقت انجام دهد.

ایشان ادامه دادند: هم ممکن است پای صندوقها شلوغ شود و هم احتمال این وجود دارد که توفیق پیدا نکند و هم اینکه نگرانی و دغدغه وجود دارد بنابراین توصیه می‌کنم اول وقت برای رأی دادن در صندوقها حاضر شوند و به هر سی نفر رأی بدهند و نام سی نفر را در برگه‌های رأی بنویسند و مردم عزیزمان سعی کنند که این کار را با احساس یک حجتی بین خود و خدای متعال انجام دهند. انشالله قصدشان را خالص کنند.

ایشان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه اهمیت این دوره از انتخابات را نسبت به انتخابات قبل در چه می‌بینید، فرمودند: البته انتخابات همیشه برای کشور ما و نظام جمهوری اسلامی حائز اهمیت بوده است. همیشه نشانه یک حقیقتی در داخل کشور ماست و این هم برای دوستان و نیز برای دشمنان پیام‌هایی دارد، هر وقت این خصوصیت بیشتر بود اهمیت انتخابات بیشتر می‌شود و امروز از آن روزها است. اولاً سی‌وسه سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و در انقلاب‌هایی که در دنیا وجود داشته است با گذشت زمان مردم خسته شده‌اند، دلزده‌شده‌اند و راه‌هایشان تغییر پیدا کرد ولی ملت ما در طول این زمان با یک عزم راسخ حرکت مستقیمی تا به امروز ادامه داده است، این حادثه بسیار مهمی است. بعد از سه دهه در سی‌وسه‌ سالگی نشان می‌دهند که باز همان خصوصیات اولیه را دارند وانگهی این روزها "اشتولوم" علیه ملت ایران زیاد است که می‌شنوید و می‌بینید، اینکه در خیلی از جاها شکست خورده‌اند و سیلی خورده‌اند دلشان می‌خواهد با هیاهویی خودشان را از تک و تا نیندازند.

ایشان با طرح این سؤال که این هیاهو را برای چه به کار می‌برند، گفتند: مسأله ایران یک مسأله برجسته است به همین دلیل درباره ایران مرتباً هیاهو می‌کنند. مسئله تحریم و حقوق بشر از اینگونه مسائل است که مرتباً تکرار می‌کنند، لذا چون جنجال‌ها زیاد است و تهدیدهای لفظی بر علیه ملت ایران زیاد است لذا ملت ایران در این دوره جایگاه حساس‌تری دارد، می‌تواند بهتر حرف بزند و این حرف زدن با عمل است، بهترین حرف‌زدنها، بهترین گفتن، همراه با عمل است لذا امروز هرچه بیشتر مردم پای صندوقهای رأی بیایند برای کشور مهمتر است. هرچه با شور و نشاط و انگیزه بیشتری بیایند برای آینده کشور و آبروی کشور مفیدتر و بهتر است. برای حفظ امنیت و مصونیت مفیدتر است. اهمیت این دوره اینها است.

منبع:ماسون تیوب
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نشانه های لوسیفر گرایی در معبد یوتا

شنبه 6 اسفند 1390 02:56 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی

میدان معبد در قلب سالت لیک سیتی (Salt Lake City)٬ مرکز ایالت یوتا ٬ قرار گرفته است . این مکان مرکز دینی ٬ فرهنگی و اجرائی فرقه ی مرمون می باشد.این ده جریب زمین٬ زیربنای ساختمان هائی چون یک معبد٬ یک پرستشگاه با سقف گنبدی ٬ چند ساختمان دیگر و تعدادی بقعه و بنای یاد بود است.ممکن است این مکان مقدس و اخلاقی به نظر برسد ولی نگاهی دقیق تر به این بناها وجود نمادهای رمزی٬ الحادی و ماسونی را آشکار می سازد. بررسی های بیشتر در باب این مسائل تنها به مناقشات درباره ی مرمونسیم (Mormonism) دامن زده و حقیقت خدای واقعی آن را آشکار می سازد.

وهم انگیز است . . .

هدف این مقاله محکوم کردن فرقه ی کفرآمیز مرمونیسم نیست بلکه در اینجا تنها به تحلیل نمادهای موجود در این مکان خواهیم پرداخت . یک بازدید کننده ی این محوطه ی دینی خود را در میان انبوهی از نمادهای سری مربوط به شیطان ، الحاد کهن و مسایل جادویی خواهد یافت.چرا این نمادها باید بر روی ساختمانی که همگان آنرا بنائی مسیحی می پندارند وجود داشته باشد؟ بسیاری ازمرمونهای با سابقه تر چنین اظهار می کنند که این فرقه بطور محرمانه پیروان خود را به پرستش لوسیفر وامی دارد . آیا حق با آنهاست؟

masonyab.ir

.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

شبکه ای شیطانی

پنجشنبه 4 اسفند 1390 01:44 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی

http://s1.picofile.com/file/7302935799/1f40a522a418b7cd6e08f697a59f5a32.jpg


یک مشت انسان بی دین و لاابالی و زن و مردهایی کثیف و اوباش و نامسلمان


تحت ولایت شیطان و حمایت بهائی ها و انگلیس خبیث و صهیونیست های جنایتکار


شبکه فارسی راه انداخته اند برای جنگ فرهنگی علیه اسلام و نظام اسلامی و استحاله دینی، فرهنگی و اعتقادی مردم ما


http://www.jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/10-11-1390/IMAGE634635741208116712.jpg


ترویج همجنس بازی زنان و مردان

ترویج شراب

ترویج گوشت های حرام و رد ذبح شرعی

ترویج شیطان پرستی و موسیقی های شیطانی

تمسخر مظاهر اسلامی و دینی (تمسخر ماه های قمری اسلامی، تمسخر شعائر دینی و ...)

تمسخر حجاب

رد و مخالفت با لفظ اسلامی و قرآنی سلام

بی حرمتی و توهین به ماه محرم و عاشورا و سیدالشهداء (علیه السلام)

ترویج رقص و موسیقی های فاسد

نمایش و عادی سازی مسائل مستهجن و جنسی

تمسخر احکام اسلام و نفی و زیر سوال بردن آنها


---------------------به این دو لینک و مطالب مرتبط انتهای آن مراجعه نمایید :


http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=46631&Serv=19


http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=28654&Serv=19


http://jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/21-8-1390/IMAGE634567381831796250.jpg

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -همکاری با این وبلاگ
* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات