فساد و فحشا در رژیم صهیونیستی

پنجشنبه 27 بهمن 1390 11:01 بعد از ظهر

نویسنده : سهیل حیزانی

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1390/11/21/135262_139.jpg

منبع:ماسون تیوب

به ادامه رجوع کنید

- طبق وعده ها و سنن الهی، رژیم سفاک صهیونیستی به حالتی افتاده است که دیگر نه بمب های هسته ای، نه زرادخانه های اتمی، نه کمک های میلیارد دلاری، نه ناز شست های وتویی در شورای امنیت آمریکایی و نه دلواپسی ها و صدقه گردانی های اروپایی، هیچکدام نمی توانند این رژیم را از سراشیبی تدریجی سقوط، مرگ و نیستی نجات دهند و دور نیست که سنت استدراج الهی از مسیر فروپاشی اجتماعی و اخلاقی این رژیم را مثالی همیشگی بر «کان لم یکن شیئا مذکورا» تبدیل کند.
بروز علایم فروپاشی اجتماعی و اخلاقی

بروز علایم فروپاشی اجتماعی و اخلاقی اسرائیل به حدی رسیده است که دیگر قابل پوشاندن و مخفی کردن نبوده و رسوایی آن در سال های اخیر به جایی رسیده است که اورشلیم پست گزارش می دهد: قاضی دادگاه عالی اسرائیل، دوریت بنیش (Dorit Beinisch) در کنفرانسی گفت: «ما در میانه یک اوضاع آشفته سیاسی و فرهنگی هستیم. ما در حال تجربه کردن شکست ها، نزاع طبقات اجتماعی، فقر و فقدان اعتماد عمومی به تمامی بخش های دولتی هستیم. اما با این حال می توان گفت که هنوز دیر نشده است. بنیش آرزو کرد که اسرائیل یک سیستم آموزشی طراحی کند که قدرت آن را داشته باشد که زمینه ساز جامعه بهتری باشد. جامعه ای که از افرادی تشکیل یافته که مردم خوبی هستند و کودکان آنها زیر خط فقر زندگی نمی کنند و مورد خشونت واقع نشده و جانی به بار نمی آیند. جامعه ای که بر اساس ارزش های جهانی و یهودی، تحمل و عشق به انسانیت بنیان گذاری شده است.»
بنیش در سال 2007 دقیقا چیزهایی را آرزو می کرد که در اسرائیل وجود نداشت؛ تا کنون به وجود نیامده و هیچ گاه هم به وجود نخواهد آمد و سقوط رتبه این رژیم در شاخص فساد سازمان های بین المللی خود گویای این مهم است. اوضاع آشفته فساد سیاسی فرهنگی صهیونیست ها در محدوده دوره یک دولت، یک حزب یا یک دوره اجتماعی نبوده بلکه بسیار عمیق تر است که با کمی دقت در سخنان بنیش به خوبی می توان عمق آن را تشخیص داد. سیستم آموزشی رژیم به گونه ای است که افرادی «جانی» تولید می کند طوری که بنیش وجود «مردم خوب» را برای اسرائیل آرزو می کند.

بنیش برای کودکان متولد شده در آن جامعه رهایی از فقر و خشونت را آرزو می کند. جامعه ای که به شدت تقاضای محصولات «پورن کودکان» را دارد و افسران ارتش به کودکان تجاوز می کنند. یقینا اطلاعات بنیش در این مورد و موارد مشابه بسیار گسترده تر بوده و به خوبی می داند که چرا باید برای اسرائیل یک جامعه بر اساس ارزش های انسانی آرزو کند. زیرا هاآرتس گزارش داده است که در سال 2007 تعداد 421 کودک اسرائیلی قربانی زنای محارم و تعرض جنسی از سوی اعضای خانواده خود شده‌اند.


فروپاشی خانواده، فحشا در دولت

کاهش نرخ ازدواج، افزایش نرخ طلاق و کاهش زاد و ولد از مواردی است که دولت مردان رژیم صهیونیستی و فعالان مذهبی این رژیم را به شدت نگران کرده است. طبق آمارها در جامعه اسرائیل، صهیونیست ها در مقایسه با مسلمانان، مسیحیان و دروزی های ساکن سرزمین های اشغالی بیشترین نرخ رشد را در موارد مذکور به خود اختصاص داده اند. با توجه به این که افزایش نرخ زاد و ولد و در نتیجه افزایش جمعیت یک هدف استراتژیک برای رژیم صهیونیستی است؛ واضح است که سیاست مداران این رژیم تا چه حد باید نگران این موضوع باشند.

فحشا و فساد جنسی از افراد عادی تا سران رژیم را در برگرفته به طوری که دادگاه های صهیونیستی ناگزیر از محاکمه و صدرو حکم زندان (2011) برای افرادی مانند موشه کاتساف هستند که عمری را در راه تثبیت اسرائیل به جنایت و قتل و غارت گذارنده است. وقتی که رئیس جمهور رژیم صهیونیستی (هر چند به مثابه رئیس یک کشور جعلی) کار را به جایی می رساند که در جایگاه رئیس جمهور یک کشور به راحتی می تواند به دور از هرگونه احساس شرم و یا نگرانی به کارمندان زن خود تجاوز به عنف کند؛ معلوم است که به همان نسبت در رده های پایینی اجتماعی و سیاسی اوضاع از چه قرار خواهد بود.
تجاوز و بی اخلاقی در ارتش صهیونیست ها

ارتش صهیونیستی به مثابه ستون فقرات رژیم به قرارگاهی تبدیل شده است که سوای اهداف بیرونی اش مانند کشتار ملت فلسطین و تهدید مداوم ملل منطقه گویا یک هدف درونی دیگر نیز برای خود تعریف کرده که عبارت است از «زنا، همجنس بازی و تجاوز جنسی» که به کرات در میان افسران اتفاق می افتد. این هدف تنها به نظامیان یا سربازان محدود نشده و افسران ارتش غیر نظامیان صهیونیست را نیز فرصت مناسبی برای شهوت رانی خود می دانند؛ تا جایی که افسری به نام ایال ناحوم در این ارتش کشف می شود که به تنهایی در مدت 5 سال 4 هزار دختر اسرائیلی را اغفال کرده است.


برخی از این دختران 14 تا 16 سال سن داشته اند که بر اساس استانداردهای بین المللی کودک محسوب می شوند. اینجاست که در می یابیم چرا قاضی دادگاه عالی رژیم صهیونیستی آرزو می کند که کودکان در آن جامعه مورد خشونت قرار نگرفته و جانی به بار نیایند. در سال 1997 کمیته منع تبعیض علیه زنان سازمان ملل طی گزارشی فاش کرده بود که بازار رو به رشدی برای محصولات پورنوگرافی کودکان در اسرائیل به وجود آمده آمده است. این محصولات آزادانه وارد اسرائیل شده و به خورد تقاضای روزافزون جامعه اسرائیلی داده می شود.

یقینا ظهور افسرانی همچون ناحوم در چنین جامعه ای عجیب نبوده و نمونه های فراوانی از آن در صورت عدم دخالت موساد در گردش آزاد اطلاعات مربوط به ارتش قابل معرفی خواهد بود. یک مورد دیگر از این دست «عاطف زاهر» افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی بود که اقدامات او در سال 2011 در رسانه ها مطرح شد. این افسر ارتش اسرائیل نیز به ده‌ ها دختر جوانی که دوره خدمت نظامی اجباری سه ساله خود را در واحد او گذرانده بوده اند تجاوز کرده است.


زاهر، افسری که به ده ها دختر سرباز اسرائیلی تجاوز کرده است

او در فاصله سال ‌های ۲۰۰۷ (سالی که بنیش اعتراف می کند اسرائیل در بحبوحه یک آشفتگی فرهنگی قرار گرفته است) تا ۲۰۱۱ از سربازان دختر زیر دست خود سوء استفاده جنسی کرده است و در عوض به آنان قول نمرات عالی ترخیص داده است تا با توجه به این نمرات بتوانند موقعیت های شغلی بهتری بیابند. ۹ مورد از تجاوزات متعدد زاهر در دستور کار رسیدگی دادگاه قرار گرفت و ده‌ها دختر دیگر از ترس ایجاد مشکل در به پایان رساندن خدمت اجباری در مورد تجاوز زاهر به خود سکوت کردند.


سال های بعد از اظهار نگرانی بنیش

به گزارش مطبوعات در سال 2008 حدود 10 هزار دختر اسرائیلی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند که بخش اعظم آنها توسط یکی از افراد فامیل مورد تجاوز قرار گرفته است. در حدود یک پنجم موارد تجاوز توسط بیش از یک نفر بوده است. در این میان هاآرتس در سال 2009 گزارش می دهد که بیش از 30 درصد از نوجوانان دختر اسرائیلی تجربیات غیراخلاقی داشته و مرتکب فساد شده اند و بیش از یک سوم دختران دانش آموز سال آخر دبیرستان و نیمی از پسران روابط جنسی نامشروع داشته اند.

به اذعان اتحادیه مراکز جرایم تجاوز در اسرائیل ((ARCCI)) در سال 2010، از هر سه زن اسرائیلی، یک نفر مورد تجاوز یا آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. جرایم تجاوز، آزار جنسی، زنای با محارم و کودک ازاری جنسی در سال های اخیر به شدت در اسرائیل افزایش یافته است. در نیمه اول سال 2010 آمار شکایت در مورد تجاوز جنسی 13 درصد افزایش یافته است. تجاوز به اقلیت ها رو به فزونی گذاشته است. گاهی قرباینیان سنی بین 13 تا 18 سال دارند. و فساد جنسی در بخش خدمات اجتماعی 40 درصد بیشتر شده است. در محل های کار زنان به کرات مورد تجاوز قرار می گیرند. زنای با محارم به سرعت در حال افزایش است. 61 درصد از مردان اسرائیلی رابطه جنسی با زور و تهدید را تجاوز تلقی نمی کنند.

دکتر مور ((Dr. Avigail Moor که یک روانپزشک بالینی است، تحقیقی را در جامعه اسرائیل انجام داده و بر اساس آن می گوید: در اکثر مواقع سیستم قضایی طوری است که خود قربانیان نیز نمی دانند که چیزی که اتفاق افتاده یک تجاوز به عنف بوده است. در نتیجه زنی که توسط یکی از آشنایان مورد تجاوز قرار گرفته است نمی تواند حمایتی را جلب کند و حتی شاید متهم به ایجاد شرایطی برای وقوع این اتفاق نیز بشود! مثلا یک قاضی اسرائیلی در مورد دختری که به مدت 12 سال توسط پدرش مورد تجاوز قرار گرفته می گوید: شاید این دختر از این سکس لذت می برده است! این جرم می توانست در اسرائیل تا 20 سال محکومیت زندان داشته باشد که با این نوع قضاوت این فرد فقط به 16 سال زندان محکوم شد.

از طرفی مبلغان مذهبی تصویب لایحه ای را درخواست کرده اند که در آن برای کسانی که علیه زنان و کودکان غیر یهودی مرتکب جرم و تجاوز می شوند مصونیت قضاییی خواسته شده است. آیا واقعا اینان را می توان پیروان شریعت یک پیامبر الهی به نام موسی دانست؟ در حالی که مبلغان با اصطلاح مذهبی صهیونیست سرگرم گرفتن مصونیت برای متجاوزین جنسی به زنان و کودکان غیر یهودی هستند؛ روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی اعلام کرده است که زنان و دختران اسرائیلی با دادن آگهی در روزنامه ها، مجلات تلوزیون های خصوصی و شبکه های اجتماعی اینترنتی اقدام به خودفرشی می کنند!

این روزنامه خودفروشی زنان و دختران اسرائیلی در سرزمین های اشغالی و بعضی کشورهای اروپایی و آسیایی را نتیجه بحران اقتصادی و بیکاری در داخل اسرائیل می داند. جالب توجه است که بعضی از اعضای مجلس کنیست اسرائیل به بررسی این موضوع پرداخته و آن را از نظر اقتصادی مثبت ارزیابی کرده اند! بدین ترتیب رژیمی که به بهانه نجات و حمایت از "یهودیان مظلوم" تاسیس شده است امروز به وضعیتی گرفتار شده است که خود فروشی زنان و دختران اسرائیلی را منبع درآمد جدیدی برای اسرائیل معرفی می کند!  


تجارت فحشا در اسرائیل

سالانه هزاران زن و دختر از کشورهای مختلف به خصوص از اروپای شرقی وارد بازار جهانی تجارت فحشا می شوند. بخش زیادی از این زنان و دختران علی رغم میل خود و از طریق دزدیده شدن، تهدید و شکنجه وارد این بازار می شوند. در میان بازارهای خرید زنان اروپای شرقی، بازار اسرائیل از سیری ناپذیرترین بازارهاست. هرچند گفته می شود که این بازار داغ در اسرائیل به خاطر حضور برخی کارگران خارجی به وجود آمده است؛ اما این کارگران هیچگاه پول کافی برای هزینه کردن در چنین بازاری را ندارند! واقعیت این است که بسیاری از مردان اسرائیلی از مشتریان پر پروپاقرص این بازار هستند.

برده های جنسی در تل آویو در شرایط بسیار اسفناکی همچون زندانیان نگه داشته شده و روزانه به دفعات متعدد برای حضور در کنار مردان اسرائیلی از اتاق خود اجازه خروج می یابند. فقط در تل آویو بیش از 20000 برده جنسی زن وجود دارند که به فحشا واداشته می شوند و سالانه تا 15000 هزار زن و دختر به اسرائیل قاچاق می شوند. برخی از این زنان با وعده های دروغی همچون کار به عنوان پرستار بچه و یا در بخش های سبک به اسرائیل آورده می شوند. این زنان فقط 3 درصد درآمد ناشی از فحشا را دریافت می کنند. روزانه به طور متوسط هر زن در اختیار 25 مرد قرار می گیرد. این کار با اطلاع و حمایت پلیس اسرائیل انجام می گیرد. زیرا مکان های مشخصی برای عرضه و فروش این زنان در سرتاسر اسرائیل وجود دارد که برای پلیس کاملا شناخته شده است.


سقوط اسرائیل به پایین ترین رتبه فساد در طول تاریخ موجودیتش

اسرائیل در رتبه بندی فساد در سال 2011 به رتبه 36 نزول کرد. در سال 2010 اسرائیل سی امین کشور فاسد جهان بود که با 6 پله سقوط به رتبه 36 ام رسید. این رتبه از زمانی که شاخص فساد سازمان شفافیت بین المللی این رژیم را نیز وارد لیست خود کرده است پایین ترین رتبه برای اسرائیل بوده است. شاخص سال 2011 تعداد 183 کشور جهان را بررسی کرده بود. نمره اسرائیل از 1/6 در سال 2010 یه 8/5 در سال 2011 کاهش یافت. در این فهرست نیوزلند با کمترین فساد رتبه اول را داشت. در خاورمیانه اسرائیل حتی از کشورهای دیکتاتوری عربی مانند قطر و امارات نیز که به ترتیب رتبه های 22 و 28 داشتند فاسدتر محسوب می شود.

مدیر اجرایی سازمان بین المللی شفافیت در اسرائیل، گالیا ساگی ((Galia Sagy می گوید: "در سال 1996 اسرائیل نمره 71/7 را کسب کرده بود اما از آن زمان تا کنون به مرور فساد در اسرائیل افزایس یافته است. نمره کنونی کمترین نمره در همه دوران ها بوده است. ما یک دوران بحرانی را در کشور می گذرانیم و آن زمانه ای است که مردم صدای خود را به گوش می رسانند و عدالت اجتماعی می خواهند. امروز مردم خواستار شفافیت، اطلاعات، رفتار اخلاقی، انفصال ثروت و قدرت و مبارزه علیه فساد هستند زیرا که فساد از عوامل اصلی نابرابری اجتماعی است.

آمون دیک ((Amnon Dick از اعضای سازمان بین المللی شفافیت در اسرائیل می گوید: "رتبه یاس آور اسرائیل و نمره آن باید زنگ های خطر را بین سیاست مداران و تصمیم گیران به صدا در آورد. اسرائیل امروز در دنیا و نیز در نزد سازمان های مهم بین المللی کثیف تر از گذشته به نظر می رسد که در آینده باعث دشواری های اقتصادی برای ما خواهد شد. ارتقاء شفافیت کلید تصحیح این وضعیت و ارتقاء رتبه در این فهرست است."

شاخص شناسایی فساد، بر حسب این که بخش عمومی کشورها به چه میزانی باور بر وجود فساد دارند؛ کشورها را رتبه بندی می کند. نمره یک کشور، نشان دهنده سطح تشخیص عموم از فساد است که از صفر تا ده متغیر می باشد. نمره صفر نشان دهنده این است که کشور شدیدا دچار فساد است و نمره ده به این معناست که آن کشور کاملا بری از فساد می باشد.پس از به دست آمدن شاخص، جایگاه هر کشور نسبت به کشورهای دیگر معلوم می شود. این شاخص بر اساس ارزیابی و پایش عقاید توسط سازمان های مستقل و موجه تعیین می شود. این ارزیابی شامل سوالاتی درباره رشوه خواری، نارسایی خدمات اجتماعی، اختلاس و موثر بودن کوشش های ضد فساد است.


نتیجه گیری پایانی:

آونری: در وضعیتی هستیم که هرگز در زمان تاسیس تصور آن را نداشتیم

این گزارش با اظهار نگرانی بنیش در مورد وضعیت اجتماعی و اخلاقی اسرائیل شروع شد؛ جا دارد که با یک نتیجه گیری واقع گرایانه از طرف «یوری آونری» روزنامه نگار اسرائیلی پایان یابد: "آنچه که اسرائیل را تهدید می کند عامل بیرونی نیست. بلکه عوامل درونی از جمله فساد و فروپاشی اخلاقی جامعه اسرائیل است که در کنار شکاف طبقاتی عمیق (آونری رژیم صهیونیستی را پس از آمریکا در رتبه دوم شکاف طبقاتی جهان می داند.) تهدیدات اصلی برای موجودیت این رژیم می باشد. آونری می گوید: "ما به هیچ وجه در قبال دیگران احساس مسئولیت و حس محبت نداریم. اخلاق به مقوله ای مزخرف و آزار دهنده تبدیل شده است. فساد در تمامی حوزه ها نفوذ کرده و به فرهنگ عمومی اسرائیل تبدیل شده است. ما در وضعیتی هستیم که هرگز در زمان تاسیس تصور آن را نداشتیم."


بنیش: کودکان ما نباید جانی بار بیایند آونری: ما مهربان نیستیمدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -همکاری با این وبلاگ
* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic